Emisja głosu

  • Warsztaty z Emisji Głosu, Terapia Głosu, Szkolenia dla firm, Rehabilitacja głosu

Szkolenia dla firm

Głos jest ważnym elementem naszego codziennego funkcjonowania, przy jego pomocy możemy komunikować się, przekonywać i budować autorytet.

Wiemy, że każdą umiejętność trzeba ćwiczyć, rozwijać i doskonalić. Dlatego właśnie proponujemy indywidualne podejście co w opraktyce oznacza indywidualnie opracowany program szkolenia dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta.

Chcąc awansować i podnieść swoje kwalifikacje dla większej skuteczności w pracy, efektywniejszej sprzedaży i swobodniejszego prezentowania własnych pomysłów, warto wybrać nasze szkolenie.

Uczestnicząca w nich osoba otrzyma indywidualną diagnozę stanu głosu, a co najważniejsze otrzyma wskazówki i ćwiczenia mające na celu poprawę brzmienia.

Przy wykorzystaniu odpowiednich ćwiczeń można doskonalić umiejętność władania głosem i poprawić jego siłę. Dlatego właśnie, jeśli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności do tego, jak efektywnie operować głosem, skontaktuj się z nami.

Proponujemy również szkolenia z profilaktyki głosu, szczególnie dla grup, które intensywnie wykorzystują go w swojej pracy.

Szczególnie zapraszamy do współpracy szkoły, uczelnie wyższe oraz firmy, których pracownicy na co dzień intensywnie wykorzystują głos w pracy zawodowej np. nauczycieli, wykładowców, handlowców, księży, prawników, lektorów, dziennikarzy, rzeczników prasowych, pracowników call-center, menadżerów, handlowców, studentów uczelni artystycznych.